Co powinieneś wiedzieć o SEO?

Jednym z największych wyzwań, jakie czeka przedsiębiorcę, jest zadbanie o silną pozycję firmy i jej rozpoznawalność. Masz już wykwalifikowaną kadrę, usługi lub produkty najwyższej jakości, ale klienci zdają się omijać Twoją ofertę? Problem może tkwić w widoczności przedsiębiorstwa w internecie.

 

Nie ma cię w internecie – nie istniejesz – to hasło powtarzamy coraz częściej. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Obecność w pierwszych wynikach wyszukiwania Google znacznie poprawia rozpoznawalność przedsiębiorstwa. Odpowiednio dobrane SEO jest kluczem do zdobycia konkurencyjnej pozycji firmy i skutecznego dotarcia do potencjalnych klientów.

page1image28927328

Czym jest SEO?

.

SEO, czyli Search Engine Optimization to proces, który ma zwiększyć pozycję strony w wyszukiwarkach stron WWW. Obecność w pierwszych wynikach wyszukiwarki to gwarancja większej liczby odwiedzin na Twojej stronie, lepszej rozpoznawalności firmy i rozszerzenia grona potencjalnych klientów.

Podstawą pracy nad SEO jest między innymi:

 • analiza zawartości strony internetowej,
 • umiejętne zarządzanie treścią i jej projektowanie,
 • badania nad słowami kluczowymi,
 • kierowanie kampanią rozwoju firmy.
 • page2image28852848

SEO – czy go potrzebujesz?

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy SEO jest dla Ciebie, rozwiejemy Twoje wątpliwości krótką odpowiedzią: TAK.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz swój biznes tylko on-line, czy zależy Ci głównie na klientach off-line, widoczność Twojej oferty na wysokich pozycjach wyszukiwarek jest podstawą skutecznego pozyskiwania klientów.

Dzięki dobrej widoczności w Internecie i analizie potrzeb potencjalnych klientów, możesz:

 • skutecznie zwiększyć zaufanie do swojej firmy,
 • pozyskać nowych klientów,
 • dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów
 • zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą, uzyskać długotrwałe efekty.
  page3image28841664

Od czego zacząć?

Nie oczekuj, że potencjalni klienci podejmą się niemal archeologicznych wyczynów, żeby znaleźć Twoją firmę na końcu wyników wyszukiwania w przeglądarce. Już dziś zadbaj o swoją pozycję w sieci.

➡ Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszego doradztwa. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i pomogą dobrać odpowiednie strategie rozwoju. Z MBony otrzymasz nawet do 90% dotacji na szkolenia – nie tylko z zakresu SEO. Rozwiń z nami kwalifikacje swojej kadry, podnosząc konkurencyjność i rozpoznawalność swojej firmy.

Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Pliki cookies są stosowane w szczególności w celach prawidłowego świadczenia usług, analiz, statystyk. Więcej informacji o tym, a także o możliwości zmiany ustawień i uzyskasz w Polityce Prywatności Polityka Prywatności and Regulamin

Verified by MonsterInsights