Dofinansowanie na wynosić od 50 do 250 tyś. PLN i ma objąć firmy z całej Polski.

img

Szczerze mówiąc – mimo tego co piszą firmy doradcze, nie za wiele i jedynie z komunikatów prasowych. Dofinansowanie w ramach programu inteligentny rozwój 6.2m ma dotyczyć wg PARP:

imgg

Wsparcie może zostać przeznaczone np. na zakup lub licencjonowanie oprogramowania, zakup usług niezbędnych do wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego, a także – w ograniczonym zakresie – na zakup środków trwałych niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji i dostosowania modelu działalności firmy w wyniku pandemii COVID-19.

img

Dofinansowanie na wynosić od 50 do 250 tyś. PLN i ma objąć firmy z całej Polski. Przewidziana pula dotacji to 100 mln PLN. Jak więc łatwo policzyć dotacje otrzyma od 440 do 2.200 firm.

Nie jest to kwota wielka jak na potrzeby cyfryzacyjne polskich przedsiębiorstw.

Nie przegap terminu składania wniosku

tutaj idzie kod html do formularza

Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu końcowym. Pliki cookies są stosowane w szczególności w celach prawidłowego świadczenia usług, analiz, statystyk. Więcej informacji o tym, a także o możliwości zmiany ustawień i uzyskasz w Polityce Prywatności Polityka Prywatności and Regulamin

Verified by MonsterInsights