fbpx
Katarzyna Szober-Pawletta więcej …

Jest trenerem z 20-letnim doświadczeniem – swoją pracę wykonuje z prawdziwą pasją, dlatego jest założycielką firmy szkoleniowej Edu-Pasja Sp. z o.o. Głównym hasłem firmy jest: Uczymy z pasją! Jest także praktykiem w zakresie wieloletniej obsługi klientów, komunikacji, asertywności, savoir vivre, szeroko rozumianego zarządzania, motywowania, delegowania zadań, radzenia sobie ze stresem, psychologii zarządzania, psychologii koloru, psychologii pieniędzy, a także zgodnie z wykształceniem - z programów z pakietu Office. Jest wieloletnim trenerem większości oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na terenie całej Polski, BZ WBK, Unilever, Cembrit. Na salach szkoleniowych spędziła ponad 28.000 godzin. Jako Prezes Zarządu Edu-Pasji współpracuje z ponad czterystoma trenerami w całej Polsce. Jest założycielką Szkoły Negocjatorów, Szkoły Prezenterek i Prezenterów Radiowo-Telewizyjnych oraz Akademii Księżniczek i Książąt. Współpracuje z wydawnictwem Explanator w Poznaniu pisząc liczne artykuły do czasopism „Szef Sprzedaży”, „As Sprzedaży” i „Kierownik Apteki”. Jest Prezesem w Fundacji Aktywizacji Seniorów Teraz, która działa na rzecz osób 50+. Uwielbia biegać, sporo ćwiczy na siłowni, uprawia boks, chodzi po najwyższych trasach parków linowych, jest morsem od 6 lat, kocha fizykę kwantową, uprawia dwupunkt, medytację, Yogę Ashtangę i Reiki, fascynuje się bioenergoterapią i zjawiskami paranormalnymi, a także hoduje czterolistne koniczynki. Ukończyła studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na wydziale Fizyki, dwa kierunki: Fizyka i Informatyka (studia magisterskie z blokiem pedagogicznym). Następnie na Politechnice Poznańskiej, wydziale Informatykii Zarządzania, ukończyła studia doktoranckie z Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej, a także roczną Szkołę Trenerek i Trenerów Heuresis w Krakowie kończącą się tytułem Trenera Biznesu, jest Certyfikowanym Trenerem klasy Master, który uzyskała w Certificate of Education, Innovation and Consulting, dodatkowo zakończyła Akademię Senior Menedżera z wyróżnieniem za Skuteczność menedżerską w realizacji celów. Regularnie uczęszcza na liczne kursy, m.in.  z Komunikacji Menedżerskiej i Efektywnego prowadzenia rozmów, Rekrutacji i Selekcji, Autoprezentacji i Etykiety Biznesowej, Silva Life System i Silva Business & Success oraz Reiki.

W SZKOLENIU

WORK LIFE BALANCE czyli równowaga między życiem osobistym a zawodowym

Teoria work life balance powstała przede wszystkim jako odpowiedź na towarzyszący nam w życiu coraz wyższy poziom stresu. Pracoholizm, nadmierne zamartwianie się pracą, nieumiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego – to jedne z najbardziej istotnych elementów, które dokładają do tego “swoją cegiełkę”. Czas porzucić ograniczenia, jakie narzuca Ci ciągłe napięcie i osiągnąć szczyt swojej efektywności – w życiu i w pracy.

Korzystając z bezpłatnego formularza rezerwacji możesz również pozyskać mBony obniżając koszt szkolenia o 80%.
Pomożemy Ci!

#243 lifebalance Kraków

15.03 o godz. 16:00 - Kraków

999 zł    400 zł i

1200 zł i

Program szkolenia

 • Work-Life Balance – skąd wziął się ten temat?
 • Weryfikacja naturalnego rytmu dnia.
 • Co kształtuje mój temperament.
 • Metody zarządzania sobą w czasie
 • Eliminacja złodziei czasu.
 • Ustalanie priorytetów - Matryca Eisenhowera.
 • 7 kroków osiągnięcia celu wg Briana Tracy.
 • Energia życiowa, a energia dnia. Siedem zasad Huny.
 • Zmiana nawyków – plan działań pro-życiowych
 • Sztuka wizualizacji w realizacji własnych potrzeb.
 • Relaksacja progresywna i muzykoterapia – utrwalenie technik relaksacji opartych o kontrolę oddechu.
 • Relaksacja mięśni Jacobsona. Trening autogenny Schultza.
 • Praktyka własna. Zdrowie jest wokół nas, czyli moc roślin i zwierząt, które wspierają naszą energię, relaksację i dobry nastrój.
 • Ćwiczenia relaksacyjne przed snem.
 • Rozwijanie umiejętności koncentracji i budowania silnej samooceny.
* Rezerwacja jest bezpłatna i rozpoczyna proces uzyskania darmowych mBonów szkoleniowych dla Twojej firmy, dzięki który zapłacisz tylko 20% wysokości szkolenia.