fbpx

Sylwia Kupiec

Jak w wyniku akcji wiralowej wylądować w „Dzień Dobry TVN”? Sylwia doradza i prowadzi Cię przez kampanię Social Media w celu wzmocnienia wizerunku, poprawy komunikacji z klientami oraz pozyskania nowych wartościowych klientów.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Grzegorz Łojek

Absolwentem Politechniki Śląskiej w Katowicach. Przez kilkanaście lat pracował na stanowisku kierowniczym w firmie informatycznej, podejmując wyzwania i przedsięwzięcia oraz realizując różne projekty. Jako Trener Biznesu oraz Trener IT biegłe porusza się zarówno w zagadnieniach technicznych, jak i dotyczących przedsiębiorczości oraz e-biznesu. Dzieli się praktyczną wiedzą w zakresie elektronicznej komunikacji interpersonalnej w relacjach e-biznesowych. Specjalizuje […]

Przeczytaj więcej o trenerze »

Justyna Stanek

Certyfikowany trener, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Obecnie studentka Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie na kierunku Zarządzanie personelem i psychologia pracy oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej na kierunku Pedagogika. Od ponad 3 lat współpracuje z firmami informatycznymi oraz fundacjami jako trener. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla młodzieży, osób […]

Przeczytaj więcej o trenerze »

Adam Jakubiec

Certyfikowany Trener Microsoft i wykładowca akademicki. Zajmuje się tematyką Windows Serwer, SCCM, wirtualizacji, PowerShell. Od 5 lat prowadzi firmę szkoleniowo-consultingową w zakresie technologii Microsoft i cyberbezpieczeństwa. Mocno ukierunkowany na zagadnienia związane z infrastrukturą klucza publicznego. W pracy zawodowej cechuje się szeroko pojętym pragmatyzmem. Oprócz tysięcy godzin spędzonych na sali szkoleniowej zajmuje się także praktyczną stroną […]

Przeczytaj więcej o trenerze »

Paweł Morawski

20 lat pracy w działach marketingu i sprzedaży firm o zasięgu międzynarodowym. Rozwijanie rynków sprzedaży, rozwijanie i wprowadzanie nowych usług, produktów, serwisów na rynki EMEA. Tworzenie i rozwijanie zespołów handlowych w segmentach B2C, B2B, B2G.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Adwokat Katarzyna Gumula-Kubicka

Zarządza Kancelarią Adwokacką w Krakowie. Działa w obszarze prawa cywilnego oraz zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym prawa handlowego, prawa umów, sukcesji prawnej oraz własności intelektualnej. Skutecznie zabezpiecza prawnie klientów prowadząc ich do osiągnięcia założonych celów. Szkoli pracowników, managerów i właścicieli firm w szczególności z zakresu prawa pracy, zabezpieczania umów i kontraktów, negocjacji, windykacji należności, ochrony danych osobowych oraz kwestii związanych z własnością intelektualną. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę dostarczając klientom istotną wartość dodaną.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Paweł Nowakiewicz

Ponad 1 mld PLN zrealizowanych projektów sektora nieruchomości. Broker i szkoleniowiec z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania. Finansista współpracujący w trakcje swojej kariery z takimi podmiotami jak GD&K Group, Skarbiec Nieruchomości, Robyg, Dom Inwestycyjny BRE Banku, Orange Office Park, Mix Nieruchomości.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Taissiya Nowakiewicz

Doświadczony manager, zarządzający ponad 120 apartamentami w Krakowie i obsługujący najem krótkoterminowy, procesy zarządcze oraz nadzór nad jakością. Przezs Zarządu spółki Ekoidea Apartaments. Właściciel marki Pucu Pucu – firmy sprzątającej apartamenty, mieszkania i biura w Krakowie.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Aneta Wątor

Certyfikowany praktyk Kaizen, trener, który przekazuje wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania dużych celów małymi krokami, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online. Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Mariusz Szydło

Prowadził program szkoleń dla 1000 pracowników Avivy – Moving to Great, gdzie uczył współpracowników odkrywać osobisty potencjał i skutecznie realizować wyznaczone cele. Prowadził event Forum Innowacji a jako lider zespołu na FinTech Startup Weekend pitchował i prowadził prezentację. Za pomysł i prototyp aplikacji jego zespół otrzymał nagrodę specjalną jury. Pod koniec 2015 roku zdecydował się odejść z Avivy i objął stanowisko IT Managera w Kulczyk Holding SA, w dalszym ciągu skutecznie realizuje międzynarodowe projekty w Grupie Kulczyk Investments SA. Jako prywatny przedsiębiorca jest współwłaścicielem i jak nazywa go żona „mózgiem operacyjnym” Fanaberii Manufaktury cukierniczej, gdzie kreowane są wspaniałe torty artystyczne. Jeden z wykorzystywanych tam przepisów jest jego autorstwa.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Michał Gutowski

Pracował dla międzynarodowych korporacji, prowadził swój biznes online a teraz wdraża projekty inwestycyjne i marketingowe dla Wojtka Orzechowskiego, inwestora na rynku nieruchomości. Razem z Wojtkiem buduje Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości i organizuje konferencję Maraton WIWN® dla 1000 inwestorów.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Magdalena Sokołowska-Leger

Od ponad 6 lat właściciel firmy szkoleniowej w ramach której wspiera przedsiębiorstwa, instytucje edukacyjne i administracyjne w doskonaleniu kompetencji miękkich. W swojej pracy preferuje wypracowane przez siebie podejście eklektyczne, w którym przeplata różne metody wspierania ludzi m.in. poprzez styl prowokatywny, model NVC, mediacje czy facylitacje. W pracy nie zadowala się powierzchownością i sloganami – potrafi połączyć głęboką refleksję z dużą dawką humoru.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Katarzyna Szober-Pawletta

Praktyk w zakresie wieloletniej obsługi klientów, komunikacji, asertywności, savoir vivre, szeroko rozumianego zarządzania, motywowania, delegowania zadań, radzenia sobie ze stresem, psychologii zarządzania, psychologii koloru, psychologii pieniędzy.

Na salach szkoleniowych spędziła ponad 28.000 godzin. Jest wieloletnim trenerem większości oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na terenie całej Polski, BZ WBK, Unilever, Cembrit.

Przeczytaj więcej o trenerze »

Aneta Szymańska-Kubiak

Była urzędniczka, która od 2011 roku realizuje szkolenia miękkime z obszaru komunikacji, asertywności, wypalenia zawodowego, czy obsługi klienta

Przeczytaj więcej o trenerze »

Justyna Kowalcze

Dyplomowana stylistka, personal shopperka i kreatorka wizerunku, absolwentka Artystycznej Alternatywy w Krakowie. Stylizuje sesje zdjęciowe ludzi i produktów, również wnętrza. Posiada przygotowanie pedagogiczne i setki godzin doświadczenia w nauczaniu oraz prowadzeniu warsztatów.

Przeczytaj więcej o trenerze »